سوالات متداول

پاسخ سوالات خود را جستجو کنید

دوره‌ها

برای ثبت نام در یک دوره و یا خرید آن، ابتدا باید در سایت عضو گردید. برای عضو شدن در سایت روی عنوان [عضویت] در بالای صفحه کلیک نموده و سپس به پر کردن قسمت های درخواستی اقدام نمایید. پس از طی مراحل عضویت، میتوانید وارد صفحه دوره‌ها مورد نظر شده و از طریق دکمه [ثبت نام/خرید] آن را اخذ نمایید. چنانچه قبلا در سایت عضو بوده اید نیازی به عضویت جدید نیست و می توانید روی عنوان [ورود] در بالای صفحه کلیلک نمائید و پس از ورود، کلاس های مورد نظر خود را انتخاب و اخذ نمایید. لازم به ذکر است که اگر نام کاربری یا رمزعبور خود را فراموش کرده اید می توانید از طریق عنوان [رمز عبوررا فراموش کرده اید؟] اقدام به بازنشانی نام کاربری یا رمز عبور نمائید.
با توجه به اینکه صوت کلاس های حضوری برای دانش پژوهان مجازی در سایت قرار داده می شود، معمولاً با یک هفته تأخیر در سایت بارگذاری می گردد.
به دانش پژوهانی که موفق به گذارندن آزمون پایان دوره شوند، گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.
تمامی لینک های دانلود پس از گذاشتن در سایت کنترل میشود و احتمال خرابی آن بسیار کم است، در صورتی که مشکلی در دانلود فایل دارید، باید نرم افزارهای مدیریت دانلود خود را غیر فعال نمایید و از طریق مرورگر خود اقدام به دانلود فایل ها نمایید، در غیر اینصورت دانلود میسر نخواهد بود.

آیا جواب سوال خود را نیافتید؟